По вулиці Сінній та Коцюбинського ремонтують каналізаційні мережі (Фото)

З 23 червняна перехресті вул.Сінна та Пушкіна проводяться роботи по реконструкції каналізаційного колодязя. Роботи проводяться на глибині до 5 метрів.

Комунальники повідомляють, що ситуація з каналізаційними мережами в місті досить серйозна. Це одна з найболючишіх проблем підприємства „Полтававодоканал”, й взагалі усих комунальних підприємств України.

Зокрема на даному відрізку робіт задіяні провідні фахівці підприємства з залученням спеціалізованої техніки: екскаватори, машина з гідродинамічним обладнанням, мулосмоктувальний автомобіль; встановлена насосна станція, яка перекачує стоки повз ділянку з ремонтними роботами та тимчасовий обвідний каналізаційний колектор.

Одночасно, на тому самому колекторі, подібна ситуація сталася і на вул. Коцюбинського.

Комунальники просять полтавців віднестися з розумінням до тимчасових незручностей. Адже роботи ведуться майже цілодобово.

64 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов