На Полтавщині виплатили допомогу сім’ям загиблих захисників Вітчизни

Дев’ятьом родинам військовослужбовців, що загинули в східних регіонах у боротьбі з терористами, виплатили матеріальну допомогу.

23 липня директор Департаменту праці та соціального захисту населення Людмила Корнієнко зустрілась з членами сімей загиблих військовослужбовців міст Кобеляки та Кременчука.

«На сьогоднішній день з обласного бюджету надано грошову допомогу 9-ти членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, – пояснила Людмила Корнієнко. – За дорученням голови облдержадміністрації В.М.Бугайчука місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування здійснюється соціальний супровід цих сімей».

В Полтавській області діє обласна Комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни на 2013-2020 роки, якою передбачено надання матеріальної допомоги потерпілим та членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців (військовозобов’язаних, резервістів), які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також брали участь у антитерористичній операції та осіб, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, і загинули при виконанні обов’язків військової служби.

Допомога членам кожної сім'ї загиблих військовослужбовців була виплачена у розмірі 25 тис.гривень.

В ході зустрічі з родинами загиблих військовослужбовців Л.Корнієнко надала більш детальні роз'яснення щодо їх соціального захисту, налагодила зв'язок з метою вирішення інших нагальних питань.

31 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов