Надзвичайні події, робота з переселенцями, обстановка на Полтавщині: обласне управління МНС відзвітувалося за піврічну діяльність

23 липня в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області відбулося засідання прес-клубу щодо підбиття підсумків діяльності підрозділів обласного Управління ДСНС України за перше півріччя 2014 р.

Інформуючи журналістів, заступник начальника Управління з державного нагляду та контролю Управління ДСНС України у Полтавській області Михайло Дубовий зазначив, що впродовж поточного року на території Полтавщини виникло 3 надзвичайні ситуації, 6 - у минулому році, на 24,1% зменшилася кількість загиблих внаслідок пожеж (41 проти 54). Врятовано 132 особи, з них 7 дітей.

«Щодоби у постійній готовності до дій за призначенням на чергуванні знаходиться 250 співробітників та 73 одиниці пожежної та спеціальної техніки. При ускладненні оперативної обстановки, підпорядковані підрозділи переводяться на посилений варіант несення служби, додатково залучається 48 одиниць техніки та 280 чоловік особового складу, розгортаються пересувні пункти Управління», - зауважив Михайло Петрович.

Співробітниками Управління та підпорядкованих підрозділів спільно з представниками Управління лісового та мисливського господарства, МВС, місцевих органів виконавчої влади, засобів масової інформації продовжують проводитися рейдові перевірки стану пожежної та техногенної безпеки в лісових масивах та місцях масового відпочинку.

Управлінням ДСНС України у Полтавській області проводиться комплекс організаційних та практичних заходів, направлених на попередження та недопущення пожеж під час збирання, переробки врожаю та заготівлі грубих кормів. З метою покращення протипожежного стану на об’єктах аграрного сектору, Управлінням спільно з Департаментом агропромислового розвитку розроблено Комплексний план забезпечення протипожежного захисту об’єктів аграрного сектору економіки Полтавської області на 2014 рік.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо переселенців з районів проведення антитерористичної операції, заступник начальника Управління з державного нагляду та контролю Управління ДСНС України у Полтавській області Михайло Дубовий розповів, що проводиться постійне опрацювання даних щодо тимчасового розміщення громадян України, які прибувають з району проведення АТО на територію Полтавської області.

«Здійснюється моніторинг наявного житлового фонду, в якому можуть бути розміщені переселенці», - зазначив Михайло Дубовий. – На Південному залізничному вокзалі м. Полтава у цілодобовому режимі організовано роботу «Мобільного інформаційного пункту надання допомоги громадянам, які вимушено переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції». Розроблені та розповсюджуються буклети українською та російською мовами, з порадами психологів громадянам після травмуючих подій та зазначені контактні номера телефонів за якими вони можуть звернутися за допомогою. Надається консультаційна допомога та психологічна підтримка громадянам.

Психологічною службою Управління проведено тренінг для дітей, що прибули з районів проведення АТО та перебувають на відпочинку у Градизькій спеціальній ЗОШ-інтернаті.

В цілодобовому режимі робочою групою Управління налагоджено співпрацю з координатором громадського об’єднання «Єдиний інформаційний центр Майдан Полтава» та волонтерами по збору та опрацюванню інформації.

58 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов