Грецька діаспора Полтавщини допомагає військовим та засуджує агресію Росії

У нелегкі часи для нашої держави поряд із традиційною діяльністю (популяризацією грецької мови, культури, звичаїв) громада греків Полтавщини допомагає військовим та вимушеним переселенцям зі Сходу України. Також греки засуджують російську агресію.

«Ми засуджуємо агресію Росії на території України. Адже Україна була є і буде єдиною унітарною державою. Ми робимо все, що від нас залежить щоб допомагаємо тим, хто потребує нашої допомоги» – сказала Світлана Ємець, голова Полтавської обласної громадської організації греків «Грецька діаспора» під час прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини».

На Сході проживає близько 77 тис. греків, нині більшість з них змушена втікати від війни, люди переселяються переважно в Харківську та Київську області, розповіла Світлана Ємець.

В Полтавській області офіційно зареєстровано та здійснюють свою статутну діяльність дві грецькі громадські організації національних меншин – обласне товариство греків «Аттіка» та Полтавська обласна громадська організація греків «Грецька діаспора».

Мета їхньої діяльності – добровільне об’єднання громадян грецької національності, членів їхніх сімей та осіб, які цікавляться грецькою культурою; збереження та поширення національно-культурних традицій, ремесел, звичаїв та народних обрядів, мистецьких цінностей.

Прес-конференція за участі голови Полтавської обласної громадської організації греків «Грецька діаспора» Світлани Ємецьвідбулася в рамкам започаткованого Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю проекту «Єдина країна».

14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов