У Полтаві відкрилася фотовиставка «Захистимо майбутнє України разом!»

У Художньому салоні обласного центру відкрилася виставка всесвітньо відомого чеського фотохудожника Михаіла Новотного.

На світлинах представлені діти, які проживають на вулицях. Знімки зроблені 2005 року в Одесі. В 2007 році  фотовиставка під назвою «Діти вулиці в Україні (Одеса)» отримала в США вищу нагороду на найпрестижнішому міжнародному фотоконкурсі «Кращій в фотожурналістиці».

В Україні ж цю виставку представлено вперше. Оскільки тема дитячої безпритульності та наркоманії постійно приховувалася попередньою владою. Хоча нині в країні не менше ніж 150 тисяч дітей ведуть асоціальний спосіб життя. Більшість безпритульних – діти шкільного віку від 6 до 16 років (приблизно 70%), ще понад 15% – дошкільнята та  підлітки. Майже 80% малолітніх бродяг – хлопці.

Протидія дитячої наркоманії і безпритульності стає питанням національної безпеки в Україні. Організатори виставки впевнені, що про це не потрібно мовчати. А такі заходи є першим кроком у боротьбі з реальною проблемою. «Ця виставка повинна проїхати усією Україною, звісно, окрім тих областей, де ведуться воєнні дії. Ми хочемо показати ці фотографії не лише в обласних, а й районних центрах», – зауважив Микита Кашницький, голова Всеукраїнської молодіжної громадської

Виставка проходить за підтримки Комітету Верховної Ради з питань науки та освіти. Окремо організатори подякували керівництву Полтавської ОДА за сприяння в роботі.

За матеріалами прес-служби Полтавської ОДА.

34 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов