Проведення особистого прийому громадян - пріоритетний напрямок роботи фахівців ГУ Міндоходів області

Вдосконалення організації особистого прийому та забезпечення системної роботи зі зверненнями громадян - це той пріоритетний напрямок роботи фахівців органів доходів і зборів, що сприяє формуванню партнерських відносин з платниками податків, повідомляють у Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області.

З початку поточного року посадовцями органів Міндоходів області було здійснено 24 прийоми за зверненнями громадян, що на 13 прийомів менше, ніж за відповідний період 2013 року. Прийоми громадян здійснювалися в.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області, начальниками підвідомчих податкових інспекцій та заступниками начальників підвідомчих податкових інспекцій. Щодо основних питань, що порушувалися на особистих прийомах, то серед них: реструктуризація податкового боргу, контрольно-перевірочна робота, праця і заробітна плата, місцеві податки. Скарг на особистому прийомі керівництва ГУ Міндоходів в області у 2014 році заявлено не було, і повторних, неодноразових та колективних звернень на особистому прийомі також не було.

Нагадуємо, що особистий прийом проводиться згідно із затвердженими графіками прийому громадян посадовими особами, які підтримуються в актуальному стані. Для забезпечення прозорості у діяльності органів доходів і зборів області, інформація з питань організації прийому та розгляду звернень громадян податковими органами Полтавщини систематично розміщується на суб-сайті територіальних органів Міндоходів у Полтавській області, оприлюднюється у ЗМІ та розміщується на стендах в Центрах обслуговування платників.

8 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов