У ПолтНТУ буде організована літня школа європейського рівня

Студентство – найпрекрасніший час у житті кожної людини. Тому студентам просто необхідно відпочити та відволіктись від складання заліків, іспитів та роботи на парах. Та ще при цьому треба максимально провести цей час з користю для себе. Беручи приклад з провідних європейських ВУЗів, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка запропонував своїм студентам нову актуальну ідею для відпочинку та саморозвитку.

Цього літа оновлений навчально-оздоровчий комплекс «Ворскла» відкрив свої двері для молодих, допитливих, спортивних та активних студентів ПолтНТУ. Офіційне відкриття роботи НОК «Ворскла» відбулося 15 липня. Ректор університету, професор Володимир Онищенко відмітив, що цей комплекс має серйозні перспективи:

Ми звикли їздити за кордон у Польщу,  Англію чи Німеччину і приймати участь у літніх школах.  Та ми вважаємо, що у нас є усі можливості для того, щоб саме на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проводити літні школи з вивченням іноземної мови.

Однією з особливостей роботи НОК «Ворслка» у цьому році був не лише відпочинок, а саме вивчення іноземної мови (англійської) у форматі speaking-club.

Літня школа – це один з актуальних видів корисного відпочинку, яким вже давно користуються усі європейські країни. Цього року ПолтНТУ зробив перші кроки для організації такої школи, а вже у наступному університет планує зробити на базі НОК «Ворскла» мовну літню школу європейського рівня.

Так, за ініціативи студентів гуманітарного факультету напряму підготовки «Філологія (технічний переклад)», на базі, яка розташована у мальовничому місці поблизу Полтави, був організований клуб для спілкування англійською мовою, після  якого кожен отримав сертифікат про завершення курсу.

Ось що про відпочинок у НОК «Ворскла» нам розповів президент студентського парламенту ПолтНТУ Костянтин Репало.

- Костя, як тобі відпочинок у таборі «Ворскла»?

- Дуже сподобався, багато позитивних вражень, набрався сил, відпочив. Тепер готовий до роботи з новими силами.

- Чи хотів би ти повернутися до табору у наступному році, якщо буде така можливість?

- Так, однозначно. І ми у наступному році зробимо усе можливе для того, щоб у табір заїхало ще більше студентів. Це буде унікальний проект європейського рівня. І адміністрація університету нам у цьому допоможе.

- Що ти можеш розповісти про курси англійської мови?

It was very productive for me and my colleagues. I improved my English abilities. I think it will be helpful, when I’ll write my English test for being 5-year student.

Крім вивчення іноземної мови, студенти мали можливість приймати участь у різноманітних спортивних іграх, таких як волейбол, футбол (в тому числі, і жіночий), баскетбол, настільний теніс, адже територія НОК «Ворскла» оснащена усім необхідним обладнанням та спортивними майданчиками. Приємно те, що молодь активно приймала участь в усіх конкурсах, змаганнях та заходах. З особливою завзятістю студенти віднеслись до квесту, який організували активісти студентського парламенту та профкому студентів та аспірантів. У ході гри відпочивальники розділились на 3 команди, а на шляху до перемоги учасників чекали як інтелектуальні, так і фізичні завдання. Фінальною ж крапкою квесту став заплив на річці Ворскла у форматі веселих стартів. Першою з усіма завданнями впоралась команда «Штанчики», капітан Альона Штанова, студентка групи 301-ЕР.

- Альона, що скажеш про НОК «Ворскла»?

- Тут дуже гарна природа, чисте повітря, дуже все організовано. Ми з боку студентського самоврядування намагалися створити гарні умови в плані контакту між усіма учасниками. Що усі були задоволені й усім було весело. Здається, що у нас вийшло! (посміхається)

- Що запам’яталося найбільше?

- Найбільше сподобалась атмосфера. Ми співали пісні, кожного дня були розважальні, спортивні заходи. Усі дуже здружилися. І це чудово! Я відкрила в собі талант до квесту та баскетболу. Це все дуже розвиває і ти знаходиш в собі щось нове.

У вільний від активного відпочинку час студенти проводили за грою у «Fifa», спортивний покер, Mafia, настільний теніс, перегляд фільмів тощо. Організаторами було продумано не лише різноманіття проведеного часу, а й те, що цей відпочинок  буде максимально безпечним, комфортним та якісним. База знаходиться у надзвичайно мальовничому ландшафтному заповіднику з екологічно чистою природою, де керівництво університету дуже серйозно і відповідально поставилося до безпеки своїх студентів: про порядок у таборі цілодобово дбали  правоохоронці, а для облаштування місця для купання дно річки ретельно було перевірено.

Найголовнішим, звичайно, є щасливі та відмінні відгуки студентів. Один із відпочивальників, студент факультету нафти і газу та природокористування Дмитро Миргородець також поділився своїми враженнями.

- Діма, що сподобалось найбільше?

- Найбільше сподобалась «Ніч душевних розмов». Це гра, яку ми самі вигадали. Взагалі атмосфера тут чудова!

- Чи сподобалась вам розважальна програма, яку створилиорганізатори табору?

- Так, звичайно. Все було супер. Дуже насичена і різноманітна програма.

- А що більше сподобалось? Спортивні розваги, квест чи курси англійською?

- Мабуть квест і Speaking club. Мені було цікаво, адже англійську я знаю не дуже добре, а тут була можливість поспілкуватися і підвищити свій рівень! Найбільше з програми сподобався квест. Було дуже цікаво.

- Багато тих, хто був і таборі стають друзями та продовжую спілкування і після заїзду. Чи продовжите ви спілкування і після табору?

- Звичайно будемо. Я знайшов тут нових друзів. У наступному році хотілося б ще приїхати у НОК «Ворскла».

Студентка будівельного факультету Ліна Дмитренко у таборі вперше.

- Ліна, розкажи про свої ваші враження?

- Багато нових знайомих, багато позитивних емоцій. Навчилася грати у настільний теніс. Дуже сподобалися вечори з гітарою. Ми співали пісні, чудово провели час.

-        Чи сподобалась тобі розважальна програма, яку придумали організатори конкурсу?

-        Так, дуже сподобалась. Турніри, спортивні змагання, дискотеки, свіже повітря. Що ще сьогодні треба молодій людині?

- Розкажи будь-ласка про найцікавіший випадок у таборі.

- Найбільш цікавий випадок – це наш похід з простирадлами. Нам дуже хотілось когось налякати, та вийшло більше повеселити. Увечері ми вийшли на поле та почали повільно ходити у білих простирадлах по колу. Виглядало дуже загрозливо але надзвичайно весело!

Тож, наступного року ПолтНТУ підготує для своїх студентів відпочинок європейського рівня. А поки що бажаємо усім студентам гарно провести останній літній місяць і у новому навчальному році досягти нових результатів.

Фахівці інформаційно-аналітичного центруМаргарита Лубкова  та Рена Дарсанія

120
42
15
67
89
32 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов