Полтавська влада проситиме Верховну Раду дозволити продати давно збанкрутілі підприємства

Аби наповнити Пенсійний фонд, відрахування до якого зменшуються через простої в промисловості, Полтавська ОДА звернеться до парламенту України з прохання законодавчо вирішити можливість продажу частки державного майна у підприємствах, які давно перебувають у стадії банкрутства і наростили величезні борги перед своїми працівниками.
Про це повыдомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Доручення підготувати таке звернення до Верховної ради України дав під час оперативно-розпорядчої наради Віктор Бугайчук, голова Полтавської обласної державної адміністрації.

Йдеться про такі підприємства, як ВАТ „Завод ГРЛ”, ДП ВО „Знамя”, ДП „Нафтогазгеологія” та інші. «Банкрутство 28 підприємств триває понад встановлені законодавством строки. За ці роки такі підприємства наростили борги на суму 55,1 млн. грн., левова частка яких (понад 42,9 млн. грн.) належить 9 підприємствам із державною часткою майна», - говорить Валерій Руденко, начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській  області. За його словами, майно цих підприємств неможливо продати, бо там є державна частка. Водночас підприємства фактично роками не працюють і санатори не в змозі відновити їхню роботу. Законодавчо визначені терміни для процедури банкрутства давно спливли. А питання не вирішується, борги ростуть.

Валерій Руденко також відзначив, що цього року через перебої в роботі великих промислових підприємств Полтавської області зменшилися надходження до Пенсійного фонду від сплати страхових коштів (за півроку на 8 млн. грн. порівняно з  аналогічним періодом минулого року). Нині надходження з початку року становлять 2 млрд. 611,1 млн. грн.

Водночас потреба на виплату пенсій зросла на 136,6 млн. грн., або на 3,4% і становить за півріччя 4 млрд. 201 млн. грн.

Відповідно самозабезпечення власними коштами в 2014 році зменшилося порівняно з відповідним періодом минулого року на 2,3% і становить 62,1%.

Цей показник знизився в місті Полтаві з 119% до 115%. Стало дотаційним місто Кременчук, де пенсійні видатки покриваються лише на 89,4%.

Низьким є самофінансування в сільських районах, зокрема в Чорнухинському, Кобеляцькому, Зіньківському, Семенівському, Чутівському, де цей показник не перевищує 38%.

49 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов