Мер Полтави проти позбавлення Кобзона звання «Почесний громадянин»

Це питання вчетверте активісти намагаються внести на сесію.

Перед сесією громадські активісти роздавали депутатам буклети з результатами соціологічного дослідження «Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства». Згідно нього, майже 60% жителів міста висловилися за те, щоб позбавити Йосипа Кобзона звання «Почесний громадянин Полтави». До депутатів, зокрема, зверталися із проханням врахувати думку полтавців.

Це питання до порядку денного вніс депутат міської ради Олександр Шамота Міський голова Мамай виніс його на голосування. Проте відповів, що він особисто не визначився з позицією по цьому питанню. Мер також зазначив, нехай спочатку Президент Порошенко зніме з російського виконавця звання Народного артиста України. І додав, що подібної юридичної процедури в регламенті міської ради немає.

Проте громадські активісти заперечують цей факт. Адже міська рада Кобеляк (Полтавська область) уже давно позбавила Йосипа Кобзона звання «Почесного громадянина».

– Поведінка Олександра Мамая – це політичне лицемірство, – говорить Діонісій Каплін, депутат обласної ради, який ініціював внесення питання по Кобзону. – На сесії мер говорить про підтримку АТО і разом з тим не хоче внести до порядку денного питання про позбавлення почесного звання людини, яка по суті своїми висловлюваннями розпалює війну на Сході. Розцінювати це інакше як сепаратизм я не можу. Я також вважаю, що міський голова маніпулює думкою депутатів міської ради.

До речі, нинішня, 43 сесія міської ради Полтави, вже четверта, на якій громадські активісти та депутати намагаються внести це питання на сесію.

"Аналітичний центр"

60 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов