«АВТОКРАЗ» працевлаштовує студентів ПНТУ

У багатбох студентів ПНТУ на ПАТ «АВТОКРАЗ» починається кар’єра. Студенти-автомобілісти з задоволенням набувають необхідних навичок в проектуванні та модернізації обладнання, технічній та організаційній підготовці.

Про це повідомляє деканат електромеханічного факультету.

Набуття необхідного досвіду студентами багато в чому залежить від проходження виробничої практики.

Затребуваність на ринку праці випускників Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка дуже велика. Доказом цього є те, що багато відомих українських підприємств, таких як ПАТ «АВТОКРАЗ» без вагань приймають на роботу кваліфікованих випускників нашого навчального закладу.

Співпраця ПолтНТУ та ПАТ «АВТОКРАЗ» закріплена відповідною угодою, яка передбачає співробітництво в галузях практичної підготовки студентів університету, поєднання навчального процесу з виробничою діяльністю, спільне використання натурного та лабораторного обладнання, спільне розроблення, виконання й упровадження результатів науково-технічних та інжинірингових робіт, забезпечення підприємства інженерними кадрами. Згідно угоди, ПолтНТУ зобов’язується готувати й направляти на ПАТ «АВТОКРАЗ» для роботи та проходження виробничої й фахової практики бакалаврів, спеціалістів та магістрів спеціальностей «Технологія машинобудування», «Автомобілі та автомобільне господарство», «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання».

Результатом угоди між Полтавським національним технічним університетом та ПАТ «АВТОКРАЗ» має бути поєднання навчального процесу з діючим виробництвом із урахуванням сучасних досягнень науки, техніки і технології, а також передових прогресивних методів праці та підготовка високопрофесійних фахівців за напрямами згідно заявок підприємства.

Саме завдяки цьому значно підвищилась якість практичної підготовки кваліфікованих кадрів.

Під час проходження практики студенти спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство» електромеханічного факультету вивчають технологію складання самоскидів, бортових автомобілів, сідельних тягачів, лісовозів, шасі під установку спеціального устаткування, а також декількох моделей причіпної техніки, які успішно експлуатуються в 57 країнах світу.

29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов