У липні помітно подешевшали овочі, але здорожчали макарони

Цінова ситуація на продовольчому ринку області відповідає тенденціям, що склались в цілому в Україні, відзначає Департамент економічного розвитку ОДА.

За даними моніторингу цін на підприємствах торгівлі, що проводиться Державним комітетом статистики України, у першій декаді липня цього року в Полтавській області спостерігались значні темпи зниження цін на овочі: цибулю (на 45,1%), моркву (на 33%), картоплю (на 28,6%), буряк (на 25,9%). У межах 1% знизились ціни на сметану, масло вершкове та цукор.

Залишились без змін ціни на хліб, яловичину, сало та ковбасу варену І ґатунку.

Разом з тим, подорожчали макаронні вироби (на 4,4%), свинина (на 3,0%), яйця курячі (на 13,5%), а також олія соняшникова (на 2,2 %).

За рейтинговою оцінкою (від найнижчої до найвищої ціни) область серед регіонів України знаходиться у першій десятці областей щодо низьких цін на хліб житньо-пшеничний, птицю, свинину, масло вершкове та овочі.

На продукти харчування з початку поточного року (за 6 місяців) індекс цін склав 112,5% (по Україні – 113,1%), у червні – 100,2%.

У червні п.р. зменшились ціни на молоко, масло, яйця та овочі.

Разом з тим, зросли ціни на хліб (на 3,0%), макаронні вироби (на 4,1%), м'ясо і м’ясопродукти (на 2,9%), рибу та продукти з риби (на 2,5%), олію соняшникову (на 1,4%) та цукор (на 2,1%).

9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов