Полтавцю потрібна допомога

Полтавцю, з яким стався нещасний випадок, потрібна допомога. Таку інформацію розповсюджують друзі постраждалого сьогодні у мережі: 

Молодий 30-річний хлопець, Сергій Богодушко відпочивав з друзями на природі. Піднялася буря і одне дерево впало прямо йому на живіт. В результаті розірвало селезінку (її видалили), зламався хребет. Постраждало безліч внутрішніх органів і він підключений до апарату штучного дихання, перебуває в реанімації.

Життя Сергія висить на волосині, мама вбита горем. ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ всіх небайдужих до чужого горя здати кров на плазму в найближчих пунктах прийому крові Полтави для Сергія Богодушко (це можна зробити в першій лікарні на Енгельса, в обласній на Чапаєва і в другій лікарні).

Донорам видається невеликий бонус - талончик на 27-30 грн. Гроші не великі, але не в них суть. Кожен може посприяти до порятунку життя людини, а це дійсно вчинок.
Група крові Сергія - друга позитивна. Оскільки це не рідкісна група, здати кров може КОЖЕН, вона підійде.

Друзі! Дуже потрібна ваша допомога і чуйність, адже ніхто не знає, що з ним буде завтра. У житті все повертається зі зміною вітрів, повернеться і ваше добро. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов