Патріотизм починається із сплати податків! - Храмов

«Патріотизм починається із сплати податків», - наголосив виконуючий обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов під час особистої зустрічі з суб’єктами господарювання, платниками податку на додану вартість.

Близько двадцяти керівників підприємств області зібралися в конференц-залі Головного управління обговорити проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Звертаючись до запрошених Василь Храмов відзначив, що не зважаючи на постійну роз’яснювальну роботу, яку ведуть фахівці органів доходів і зборів серед місцевих СГД, на жаль в області ще існують підприємства, які вдаються до мінімізації сплати податків та задіяні у схемах ухилення від оподаткування, зокрема при формуванні податкового кредиту. „Сьогодні, коли державна скарбниця з вдячністю приймає кожну „копійку” від свідомих українців, адже крім звичних видатків, на разі кошти необхідні для найголовнішого – захисту єдності, цілісності та миру в країні, ми не маємо права допускати випадки ухилення від оподаткування”, - підкреслив в.о. начальника ГУ Міндоходів в області наголосивши, що в цей відповідальний для держави час ставлення до сплати податків повинно вийти за межі суто конституційного обов’язку та стати своєрідним індикатором сумління кожного чесного платника податків України. „Патріотизм сьогодні - починається із сплати податків”, - підсумував зустріч Василь Храмов.

На завершення зустрічі її учасники, керівники підприємств, також висловили свою чітку громадянську позицію та зобов’язалися чесно та прозоро сплачувати податки.

16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, Сегодня