Соціологічне дослідження: Майже 60% полтавців висловилися за те, щоб позбавити Йосипа Кобзона звання почесного громадянина Полтави

Йосип Кобзон є почесним громадянином близько двадцяти міст України, серед яких Полтава, Дніпропетровськ, Слов’янськ, Донецьк, Краматорськ, Горлівка. Після анексії Криму, частина міст позбавила російського виконавця та політика звання почесного громадянина. Така ініціатива прозвучала й від полтавців. Проте рішення по Кобзону так прийняте й не було.

– Проблема в тому, що в Полтаві, як і в більшості населених пунктів, рішення приймаються без участі жителів. Чи дійсно потрібно позбавляти ту чи іншу людину цього звання, на мою думку мають вирішувати самі жителі міст, – прокоментував Діонісій Каплін, експерт «Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства» – організації, яка, власне, й провела опитування.

До рангу Почесних громадян Полтави Йосипа Кобзона зарахували у 2002 році. На той час він був досить знаковою для міста персоною. Часто бував у Полтаві та області з концертами. Тому на той момент це рішення серед містян спротиву не викликало. Проте Через 12 років настрої полтавців різко змінилися.

– Це сталося тому, що полтавці дали виконавцю величезний кредит довіри, вшанували творчість саме Кобзона-музиканта. Але ми живемо не просто в Полтаві, ми живемо в Україні. Тому коли Кобзон-політик починає публічно висловлюватися проти нашої країни, фактично підтримує вбивства українців на Сході, більшість полтавців виступила за те, щоб ця людина перестала вважалася почесним жителем міста, – пояснює позицію полтавців Діонісій Каплін.

До речі, 21,9% містян проти того, щоб Йосипа Кобзона позбавляли звання почесного жителя Полтави. Якщо взяти зріз по партіям, то найбільше таке рішення підтримують прихильники Комуністичної партії – 99% з них відповіли, що не хочуть, аби Кобзона позбавили цього звання.

Нагадаємо, під час дослідження було опитано 800 респондентів методом особистого поквартирного інтерв’ю,відповідно до квотної вибірки за демографічним показником жителів Полтави.

У березні Кобзона позбавили звання почесного громадянина міста Кобеляки.

«Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства»

28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов