Міндоходівці виявили порушень митних правил на 3 млн. 500 тис. грн.

Як повідомив в.о. начальника Полтавської митниці Міндоходів Микола Калініченкопротягом січня-червня 2014 року Полтавською митницею Міндоходів складено 71 протокол про порушення митних правил на суму майже 3 млн. 500 тис. грн.

В тому числі складено 21 протокол на суму майже 2 млн.900тис.грн. щодо вивезення з митної території України товару на підставі документів, що містили неправдиві відомості.

Протягом звітного періоду керівництвом митниці розглянуто 27 справ про порушень митних правил з накладенням адмінстягнень у вигляді штрафів на суму 255 тис. грн.,стягнуто штрафів по постановам митниці на суму 63 тис.грн.

До суду направлено 31 справу на суму понад 3 млн.600 тис.грн, по 7 справам прийнято рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді конфіскації на суму 42 тис.грн. та накладенням штрафів на суму 29 тис.грн. На примусовому виконанні в органах державної виконавчої служби знаходяться 23 постанова на суму 235 тис. грн.

Протягом січня - червня співробітниками полтавської митниці Міндоходів проведено 21 оперативний захід спільно з правоохоронними органами, за результатами, яких складено 22 протоколи про порушення митних правил з вилученням 97 тис.шт. цигарок та продуктів харчування на суму 51,4 тис.грн.

Також протягом вказаного періоду направлено запити до країн далекого зарубіжжя (до митних органів Китаю, Нідерландів, Латвії, Чехії, Польщі, Норвегії, Угорщина) та 2 безпосередньо до митних органів СНД (Молдова, Казахстан) за результатом чого складено 2 протоколи про порушення митних правил за ч. 1 ст.483МКУ (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контрою) на суму 590,4 тис.грн.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов