Полтавці не знають, губернатора Бугайчука та голову обласної ради Ворону

Соціологічне дослідження «Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства» показало, що жителі міста не можуть назвати прізвища обласних очільників

Сьогодні «Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства» оприлюднює наступну частину свого соціологічного дослідження. Нинішня публікація – про ставлення полтавців до очільників обласної влади.

– Соціологічне дослідження показало, що полтавці фактично не знають, хто очолює обласну державну адміністрацію, – коментує результати Діонісій Каплін, експерт «Аналітичного центру». Так, якщо сумувати відповіді на питання: «Як Ви оцінюєте діяльність губернатора Полтавщини Віктора Бугайчука?», то можна зробити висновок, що 88,2% не знають такого. Ці цифри частково пояснюються й тим, що нинішній губернатор – не є публічною особою. Низька пізнаваність – наслідок того, що він не є полтавцем. Хоча, якщо поглянути на нещодавнє дослідження Миколи Лебедика, то і в рідному Кременчуці він має таку ж невисоку підтримку. Ще одна причина низької пізнаваності та рейтингу те, що інформація про його діяльність, вочевидь, не доходить до жителів міста. Про те, хто у цьому випадку «недопрацьовує, висновки робити самому Віктору Михайловичу.

До речі, «Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства» також запитав у полтавців про їх ставлення до окремих принципів децентралізації влади. Зокрема, поцікавилися думкою жителів міста про те, чи потрібно українцям обирати губернаторів.

– Дослідження цього питання показало, що переважна більшість полтавців (85,2%) хочуть самостійно вибирати губернатора. Й лише п’ять з половиною дотримуються думки, що очільників ОДА повинен призначати Президент. І тільки 1,4% довірили б цю задачу депутатам облради. Це свідчить про високий запит суспільства до цього питання, – розповів Діонісій Каплін.

Цікаві результати, розказує експерт, були отримані й під час дослідження пізнаваності особи голови обласної ради. Так, виявилося, що тих, хто впевнено назвав Петра Ворону вдвічі менше за тих, хто не знає, що він керує обласною радою, або дав невірну відповідь.

– Якщо порівнювати результати, які отримав півроку тому Петро Ворона під час нашого дослідження та нинішніми, то його пізнаваність виросла майже двічі (з 17% до 32,4%). Тоді його рейтинг (кількість людей, які схвалюють діяльність особи) складав 1%. Ця цифра, відповідно, мала всі шанси також зрости вдвічі, – прокоментував Діонісій Каплін. На думку експерта «Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства» Петру Вороні для подальшого підйому пізнаваності та довіри з боку виборців Полтави, треба зосередитися не лише на інтересах його виборчого округу, а й обласного центру.

Нагадаємо, під час дослідження було опитано 800 респондентів методом особистого поквартирного інтерв’ю,відповідно до квотної вибірки за демографічним показником жителів Полтави.

інфографіка 1

інфографіка 2
54 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов