Полтавці будуть массово танцювати «Плескач»

Усіх полтавців, які люблять і хочуть танцювати запошують на флеш-моб, де  потрібно усім разом затанцювати український народний танець «Плескач».

Організатори пропонують вам узяти участь у Першому Всеукраїнському он-лайн флешмобі: «Плескач» або інша назва « Я і є Україна». Флешмоб створюється з метою показати усім яка є чиста, світла, вільна та красива наша з вами нація. (Та не тільки нація, а й узагалі, що українка – є і була найгарнішою та найчистішою вродою світу). 


Основні умови Першого Всеукраїнського он-лайн флешмобу:
1. Вивчити один елемент з хореографічної композиції: «Плескач» у розмірі 24-32-48 тактів в залежності від вашого регіону та міста. (Відео урок та детальний опис рухів буде вам надісланий особистим повідомленням згідно вашого регіону та міста). 
2. Вивчений елемент з хореографічної композиції «Плескач» записати на відео. (Виконавець повинен бути в українському костюмі (костюм залежить від вашого регіону та міста) та відео повинно бути записаним не в приміщенні чи на сцені, а на вулиці.(Виконавиць сам обирає місце для танцювання хореографічного елементу (площа, вулиця, парк… і т.д)). Це обов’язкова умова Першого Всеукраїнського флешмобу.
3. Відео повинно бути записаним тільки анфас. (Відео не повинно бути знятим з верху чи з низу, з боку чи занадто далеко. Виконавець повинен чітко бути видним на відео і щоб усі рухи були дотримані згідно з хореографічною композицією).
4. Хореографічні елементи та комбінації не повинні бути використаними в інших хореографічних номерах та її проявах. Бо це є авторська композиція балетмейстера і всі права на дану композицію захищені. 
5. Відзняте відео надсилайте на вказану адресу: http://vk.com/id122930025
6. Ви також можете звернутись за більш детальною інформацією за цією адресою:http://vk.com/id122930025
7. У відео одночасно може танцювати лише один виконавець (Соло).
8. Хореографічна композиція є середнім - високим за складністю рівнем. Тому вимагає певного хореографічного рівня підготовленості виконавця. (Пам’ятайте, що кожен з вас є хореографічним обличчям не тільки свого міста, але й усієї України).
То ж нехай щастить та дякую за розуміння та участь у Першому Всеукраїнському он-лайн флешмобі: «Я і є Україна».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов