Завдяки роботі міндоходівців до бюджету області надійшло 115,6 млн. грн.

За результатами проведеної позовної роботи органів доходів і зборів області до бюджету надійшло 115,6 млн. грн., повідомляє головне управління Міндоходів у Полтавській області.

„А це майже на 32 млн. грн.. більше, ніж за аналогічний період минулого року”, - інформує виконуючий обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов. Протягом І півріччя 2014 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 2742 справи, стороною в яких виступають органи Міндоходів Полтавської області на загальну суму понад 3 мільярда 740 млн. грн.

Всього, із загальної кількості справ, що перебували на розгляді, вирішено на користь органів Міндоходів – 1264 справи на суму 530,6 млн. грн., на користь платників – 354 справи на суму 991,7 млн. грн.

За результатами проведеної позовної роботи органами Міндоходів Полтавщини до бюджету надійшло 115,6 млн. грн., що на 31,8 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2013 року. Разом з тим, сума справ, вирішених на користь органів Міндоходів, що вплинули на економію бюджетних коштів, складає 112,2 млн. грн.

Протягом шести місяців 2014 року на розгляді у судах всіх інстанцій перебувало 63 справи на загальну суму 68,4 млн. грн., де відповідачем є Полтавська митниця Міндоходів. Із загальної кількості розглянутих судами справ, вирішено: на користь Полтавської митниці Міндоходів - 23 справи на загальну суму 2,3 млн. грн., на користь суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності - 18 справ на загальну суму 2,4 млн. грн.

За результатами розгляду митних спорів з початку року до бюджету надійшло коштів у розмірі 223 тис. грн..

Також протягом січня –червня 2014 року в Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області на розгляді знаходилось 216 скарг платників на 306 податкових повідомлень-рішень на суму 185,7 млн. грн..

Розглянуто 185 скарг на 254 податкових повідомлення – рішення на суму 160,12 млн. грн.

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов