Полтавські підприємці зможуть дізнатися як захистити бізнес при проведенні перевірок

У Полтаві планують провести практичний семінар для підприємців на тему: "Захист бізнесу при проведенні перевірок контролюючими та правоохоронними органами".
Такий захід організований сектором представництва Держпідприємництва України у Полтавській області спільно з Полтавським регіональним фондом підтримки підприємництва та Полтавським представництвом Адвокатського об'єднання "Колегія адвокатів України". 
Практичний семінар відбудеться 10 липня 2014 року о 10.00 на третьому поверсі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (м. Полтава, вул. Фрунзе, 49, ТРК "Лтава").
У ході семінару будуть висвітлені питання повноважень контролюючих і правоохоронних органів під час проведення перевірок; види перевірок, порядок їх проведення і документальне оформлення результатів; порядок оскарження дій контролюючих органів; особливості захисту інтересів підприємців у судах; моделювання і практичне вирішення проблемних ситуацій.
В результаті заходу учасники отримують інформацію про правильну поведінку під час проведення перевірок, практичні навички з вирішення проблемних ситуацій, роздатковий матеріал, сертифікат про участь у семінарі.
Всі бажаючі підприємці району запрошуються до участі у даному заході.
26 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов