У Першій футбольній лізі залишиться 16 команд в тому числі і «Полтава»

Вчора, за підсумками опитування представників всіх клубів, із подальшим затвердженням Центральною Радою, було вирішено зберегти першу футбольну лігу у кількості 16 команд та проводити змагання у два кола. Тож ФЕ "Полтава" теж зостається в складі.

Про це домовилися на розширеному засіданні Центральної Ради ПФЛ за участі представників футбольних клубів першої та другої ліги. Також було розглянуто ряд нагальних питань стосовно проведення змагань з футболу у сезоні 2014-2015 років.

Зокрема, було затверджено склад учасників на сезон 2014-2015 років:

"Буковина" Чернівці

"Геліос" Харків

"Гірник" Кривий Ріг

"Гірник-Спорт" Комсомольськ

"Десна" Чернігів

"Динамо-2" Київ

"Зірка" Кіровоград

"Миколаїв" Миколаїв

"Нафтовик-Укрнафта" Охтирка

"Нива" Тернопіль

"Олександрія" Олександрія

"Полтава" Полтава

"Сталь" Алчевськ

"Сталь" Дніпродзержинськ

"Суми" Суми

"Тернопіль" Тернопіль

У зв’язку з відсутністю підтверджуючих документів щодо участі всіх команд другої ліги у наступному сезоні склад учасників, а відповідно і формат змагань остаточно затверджено не було. Натомість було прийнято рішення щодо двох варіантів проведення змагань в залежності від кількості учасників: у разі 10-ти команд – одна група у 4 (чотири) кола, та 3 (три) кола змагань у разі підтвердження участі 11-ма або більше командами. На цей час до Адміністрації ПФЛ не надходило підтвердження від команди "Карлівка" та залишається відкритим питання щодо участі команди "Зірка-2" Кіровоград.

Команди "Шахтар" Свердловськ та "Авангард" Краматорськ, що знаходяться в зоні АТО, також не можуть надати підтвердження своєї участі у змаганнях з об’єктивних причин. Центральною радою ПФЛ прийнято рішення призупинити участь команд вказаних клубів у змаганнях до врегулювання ситуації в регіоні без виключення зі складу ПФЛ та поданням вказаного рішення на розгляд та затвердження Виконавчим Комітетом ФФУ.

У наступних питаннях порядку денного було прийнято рішення не проводити аудит діяльності ПФЛ за період з 5 березня 2010 року по 27 червня 2014 року та затверджено склад робочої групи з розроблення нової редакції Статуту ПФЛ.

Окремим питанням було розглянуто кандидатуру на посаду виконавчого директора ПФЛ – Голубєва Олега Віталійовича, який працював у лізі, починаючи з 1999 року та останні роки обіймав посаду начальника спортивного відділу. Члени Центральної ради підтримали цю кандидатуру одностайно

17 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов