Непросте прощання із загиблим під час АТО полтавцем Миколою Чепігою (Фото, відео)

6 липня пройшов свій останній шлях на цій Землі Микола Чепіга, полтавець, чиє життя обірвалося значно раніше, ще всередині червня. Провести його на цьому шляху прийшли дуже багато рідних, знайомих і незнайомих йому людей. Сльози на очах були навіть у тих, хто не знав Миколу при житті.

Прощання розпочалося о 10-ій ранку у Полтаві, на вулиці Сортувальній, з батьківської домівки загиблого. Із представників обласної влади там був помічений лише Роман Чабановський.

Але більшість людей зібралися вже безпосередньо в місці поховання - в селі Надержинщина, де проживають дружина й донька Миколи. Церковники провели обряд у дворі, де мешкав Микола, а людей все більшало і більшало. Враховуючи, що до останнього не було відомо, коли буде доставлене тіло загиблого, багато людей просто не знали про поховання, але все одно провести героя зібралися сотні односельчан та небайдужих полтавців.

Групами стояли побратими Миколи по службі, які привітно зустрічали один одного обіймами, радіючи, що живі та зустрілися, а згадавши привід, який всіх зібрав, нахмурювалися. Емоції вирували не тільки в них. Плакали жінки, ніяковіли ті з можновладців, хто прийшов на поховання, не знали, як себе вести журналісти, яким хотілося б і щоб пам’ять про людину залишилася у ЗМІ, але і незручно було працювати, тому що це горе кожен з них також прийняв близько до серця. Висновок: ми не навчилися ховати Героїв… Особливо коли війна в нашій країні ще продовжується. Не навчилися тому, що у своїй незалежній історії ми ні з ким не воювали, а отже і не звикли до таких поховань.

Тому, коли потрібно було казати прощальні речі перед опусканням труни в землю, не всі знаходили в собі сили сказати щось перед ріднею загиблого, перед сотнями інших людей.

Сільський голова розповів про життєвий шлях Миколи Чепіги, згадуючи його теплими словами. Виступив Олександр Іваніна. Сказав від імені голови облради його помічник Олександр Колесніков, який потім в приватній розмові з членами родини загиблого пообіцяв допомогу від облради. Говорили також Юрій Кривошеєв, Миколин друг по службі Олег Лемешко, саме після його слів полився новий потік сліз у присутніх.

Церемонія прощання була довгою, оскільки величезний потік людей вважав за потрібне для себе кинути 3 грудки землі туди, де тепер навіки покоїться загиблий під час АТО мешканець Полтавщини Микола Чепіга.

Вікторія Родічева

Фото4018
Фото4019
Фото4021
Фото4022
Фото4023
Фото4042
Фото4043
Фото4046
Фото4049
259 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов