Російський депутат побачив порнографію в Аполлоні на купюрі 100 рублів

Російський депутат побачив порнографію в Аполлоні на купюрі 100 рублів і пропонує замінити його Севастополем, повідомляє УНІАН.

Законодавець пропонує замінити "непристойну скульптуру" Севастополем. Дизайн 100-рублевої купюри повинен бути змінений, так як зображення на банкноті не відповідає російському закону № 436-ФЗ «Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку», вважає депутат Держдуми від ЛДПР Роман Худяков. Відповідний лист, який цитує видання Известия, заступник голови комітету Держдуми з регіональної політики направив голові Банку Росії Ельвірі Набіулліній. На його думку, на банкноті зображено «інтимні частини тіла фігури» Аполлона на даху Великого театру в Москві, тому згідно з законом купюра повинна мати маркування «18+».

 Адже закон (ст. 1 закону № 436-ФЗ) передбачає лише чотири винятки, і банкноти не підходять під жоден з них: купюра не має наукової цінності, сама по собі не є історичною реліквією, рекламою або продуктом, неприпустимість обмеження доступу до якого встановлена окремо. Тому норми закону № 436-ФЗ поширюються і на неї. «З урахуванням того, що грошові знаки такого номіналу часто потрапляють до рук дітей в якості кишенькових коштів, переконливо прошу вас посприяти у зміні дизайну банкноти або іншим способом привести її випуск у відповідність з нормами чинного законодавства», - зазначає у листі Роман Худяков.

Тим більше, додає він, що в даний час зображення на купюрі не відповідає реальній скульптурі - адже «при реконструкції Великого театру всі оголені місця фігури Аполлона були прикриті». В якості альтернативи депутат пропонує при випуску нової 100-рублевої купюри використовувати зображення «пам'яток Севастополя як міста-героя, а також як міста стратегічного значення».

33 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов