Полтавський Тепловозоремонтний завод допоможе нашим правоохоронцям, які зараз на сході

Правлінням Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» - у Полтаві зініційовано серію заходів з матеріального забезпечення міліціонерів Полтавщини, які відряджені до східного регіону держави для охорони громадського порядку та боротьби з сепаратизмом 

Про свій намір допомогти вітчизняним правоохоронцям, громадськість та численних представників ЗМІ сповістили Голова Наглядової ради ПАТ «ТРЗ» Олена Ісаківна Шулiка та заступник Голови Правління підприємства Антон Володимирович Петько у рамках прес-конференції «Стан правопорядку в області та участь працівників міліції Полтавщини в охороні громадського порядку у східних регіонах». 

На тематичному зібранні, що відбулося у прес-центрі УМВС України у Полтавській області, вступне слово тримав виконуючий обов’язки начальника УМВС України в Полтавській області Іван Корсун. Очільник обласної міліції виступив з інформативною доповіддю про стан правопорядку на Полтавщині, а також ознайомив присутніх з результатами роботи правоохоронців за останній місяць. Акцентував Іван Григорович на фактах, умовах та специфіці служби працівників міліції Полтавщини та їх ролі в охороні громадського порядку у східних регіонах: 

– Станом на сьогодні, понад 200 працівників міліції з області знаходяться у східних регіонах нашої держави, де ситуація зараз – доволі напружена. Днями, я особисто виїхав для спілкування з підлеглими, мною було вивчено умови проживання правоохоронців, їх настрій, ми вживаємо вичерпних заходів, аби максимально забезпечити відряджених найнеобхіднішим. 

В першу чергу, керований патріотичними мотивами та звичайною людською небайдужістю до нині вируючих в Україні подій, керівний склад Публічного акціонерного товариства «Тепловозоремонтний завод» - м. Полтава приймає рішення про надання матеріальної допомоги землякам. Першим кроком у цьому напрямі визначено забезпечення полтавських бійців необхідним екіпірувальним спорядженням. 

– Україна багатонаціональна держава, багатолика, і Україна – єдина. Тому, поділ українців за ознаками, це «кампанія», яка заздалегідь приречена. Фактично, акція, котру Полтавський тепловозоремонтним завод сьогодні впроваджує в життя, на меті своїй має не просто, вкотре, продемонструвати, що ми патріотично налаштовані, ми не просто співчуваємо втратам та співпереживаємо з мільйонами українців, ми хочемо донести – міліція з народом, – зазначила Олена Ісаківна Шуліка. – Міліція є захисником народу, і, для того, щоб вона цей свій безпосередній обов’язок мала змогу виконувати – ми взяли на себе зобов’язання повністю одягти полтавський взвод – 30 комплектів, куди входять спеціальний одяг, взуття, бронежилети, каски та інше екіпірувальне спорядження – його вже готують до передачі бійцям; про мотиви – мови не ведемо, адже наш обов’язок як порядних містян та свідомих громадян своєї держави підтримати захисників у непростий для усіх нас час, маємо надію, що той внесок у загальну підтримку правоохоронних органів країни у неспокійний час – дасть змогу чиїмось синам, чоловікам, братам, друзям, сусідам повернутися неушкодженими, - додала вона. 

– Кілька слів з приводу: чому ми, підприємці, промисловики, люди, котрі мають заробляти, котрі мають забезпечувати робочими місцями опікуємось даним питанням? По-перше, це наші земляки, належно екіпіровані – вони, знову ж таки, матимуть змогу вціліти, захищатися належним чином при нагоді, і ми сподіваємось, що непроста ситуація в країні владнається якнайскоріше та мирним шляхом, - прокоментував Антон Володимирович Петько. – По-друге, сьогодні ЗМІ мають донести до жителів буремного сходу – там, де орудують самоназвані мери міст та міністри неіснуючих держав з автоматами в руках – ніколи не буде грошей, порядку, добробуту, нормального рівня життя українців, цей хаос не забезпечить родини достатком, а їх годувальників – гідною зарплатнею. – Також зараз з’являється чимало бажаючих полтавців та жителів області, долучитися до подібних акцій допомоги, маємо бажання та сподівання, що вдасться зорганізувати належним чином свого роду фонд та контактний центр, де кожен бажаючий матиме змогу зробити свій внесок та підтримати правоохоронців Полтавщини, ми плануємо продовжити співпрацю з Обласним управлінням міліції на постійній основі. 

Нагадуємо, що у відповідності до прийнятого МВС України рішення щодо створення в регіонах України спеціальних підрозділів міліції, на Полтавщині розпочато їх формування. На території області створено три таких підрозділи: «Каскад», «Полтава», «Кременчук». Стати працівником підрозділу зможуть усі бажаючі, хто пройде відбір. З умовами набору можна ознайомитися на офіційному сайті УМВС України в Полтавській області.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов