Громадська Рада проти власної «реорганізації»

Представники Громадської Ради при Полтавській ОДА виступили проти заяви голови обласної ради Петра Ворони щодо реорганізації виборного консультативно-дорадчого органа, яким є Громадська Рада.

Приводимо повністю текст звернення членів Громадської Ради до Петра Ворони

«04 липня 2014 року на сайтах Інтернет-видання "Полтавщина" та ОКІА "Новини Полтавщини" голова Полтавської обласної ради заявив про так звану "реорганізацію" Громадської ради. Також Петро Ворона закликав бажаючих подавати в апарат облради документи на вступ у Громадську раду. З приводу даного оголошення повідомляємо наступне.

 Громадська рада при Полтавській обласній раді у своїй діяльності керується Положенням, прийнятим на установчих зборах Громадської ради та погодженим з головою Полтавської облради. Згідно пункту 2.5. Положення строк повноважень Громадської ради встановлюється на період каденції обласної ради. Підстави дострокового припинення повноважень Громадської ради є вичерпними та передбачені згідно п.3.9. Положення у двох випадках. Перший - якщо Громадська рада не зібралась на перше засідання протягом трьох місяців з дати формування нового складу. Другий - якщо заяви про припинення членства у Громадській раді подали понад третину її членів.

Так як жоден з перелічених випадків не мав місце, станом на сьогодні підстав для дострокового припинення повноважень Громадської ради – немає. А якщо такі підстави виникнуть, то рішення про дострокове припинення повноважень може бути ухвалено виключно керівними органами Громадської ради згідно чинного Положення.

Також зазначаємо, що саме поняття «реорганізація» та порядок її проведення не передбачені Положенням про Громадську раду, а отже - не можуть бути застосованими до Громадської ради. 

 Офіційно повідомляємо, що станом на сьогодні Громадська рада при Полтавській обласній раді функціонує у звичайному режимі. На останніх зборах нами було прийнято до своїх рядів більше 40 громадських організацій, які виявили бажання долучитися до роботи. Подати документи на вступ можна у каб. 114 Полтавської ОДА за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45.

 Водночас, закликаємо голову Полтавської обласної ради Петра Ворону розпочати проведення люстрації кадрів виконавчого апарату облради, адже абсолютна більшість чиновників, які працювали на режим Януковича і Партію регіонів, зберегли свої посади і при новій владі. Хіба їхні принципи змінилися? 

 Громадська рада при Полтавській обласній раді висловлює свою готовність максимально допомагати голові Полтавської облради у здійсненні люстраційного процесу з метою очищення виконавчого апарату від корумпованих чиновників режиму Януковича. Переконані, що така конструктивна взаємодія влади і громади дасть позитивні результати в майбутньому».

24 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов