Журналісти Полтави з’ясовували, хто краще грає в пляжний футбол

4 липня відбулася цікава подія в житті Полтави, яку майже нікому було висвітлювати, оскільки ті, для кого «робити новини» є професією, були зайняті… Зайняті пляжним футболом. Бо саме в цей день відбувався турнір з пляжного футболу серед журналістів Полтавщини.

Організаторами змагань виступили головний редактор популярного видання "Полтавщина Спорт" Станіслав Майзус спільно з Фондом братів Павліченків.

Чотири команди журналістів змагалися за право вважатися кращими на футбольному полі, станом якого, як і арбітражем, опікувалися такі знані люди, як Петро Бахуринський, Вадим Коблицький, Сергій Ходирев.

Матчі проходили у дружній обстановці, у перервах ігроки згадували, що знаходяться на березі річки та ходили купатися. Друзі-колеги з різних команд весело між собою спілкувалися, але, виходячи на поле, повною мірою показували своє відповідальне ставлення до турніру.

Враховуючи, що мова йде про спорт, дещо символічно, що перемогу врешті-решт отримала саме команда Полтавських спортивних журналістів («ПСЖ»).

Команда «Рекламіст» стала другою, «ІРТ» посіли третє місце, ну а «Лтава» зайняла почесне місце трохи нижче.

Єдина дама, яка приймала участь у турнірі в якості гравця, отримала у підсумку нагороду кращому гравцеві турніру. Потрібно сказати, що Оксана Горобчук дійсно показала високий рівень майстерності і чоловіки з повагою та навіть невеликою заздрістю слідкували за тим, як вправно одна з членів команди-переможця вправляється з м’ячем.

Але, як би то не було, у підсумку перемогла дружба! Дружба та Спорт! А якщо ще точніше, то Дружба, Спорт, Журналістика. Як виявилося – це чудове поєднання.

Вікторія Родічева

IMG_1854DSC_8176
IMG_1741IMG_1755
IMG_1764IMG_1787
IMG_1818IMG_1821
IMG_1831IMG_1840
139 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов