У Полтавській області відпочинком та оздоровленням планується забезпечити не менше 70% дітей шкільного віку

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» в області здійснено низку заходів щодо забезпечення оздоровчої кампанії2014.

В ОДА відбулася селекторна нарада – засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей облдержадміністрації під головуванням заступника голови – керівника апарату Полтавської обласної державної адміністрації Романа Чабановського. Учасники цього засідання (органи місцевої влади та місцевого самоврядування) вбачають основне завдання у збереженні та відновленні здоров’я дітей, організації якісного, безпечного, повноцінного оздоровлення та відпочинку.

На порядок денний винесено та обговорено 3 питання:

- про хід оздоровчої кампанії 2014 року в пришкільних дитячих закладах оздоровлення та відпочинку;

- про стан забезпечення належного контролю за безпекою перебування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку;

- забезпечення в області виконання завдань щодо оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Цьогоріч відпочинком і оздоровленням планується забезпечити не менше 70% загальної кількості дітей шкільного віку.

В закладах освіти та позашкільних закладах в червні 2014 року охоплено оздоровленням 36 тисяч 133 дітей.

В 26 позаміських закладах, санаторіях та інших обласних установах і за її межами відпочинком забезпечено 7 тисяч 978 дітей.

В області здійснюється оперативний контроль за діяльністю дитячих оздоровчих закладів. Всього проведено 191 перевірку, з них – 30 комплексних. За порушення чи недотримання певних норм, вжито заходи адміністративного впливу. На відповідальних осіб накладено 27 штрафів. Станом на 01.07.2014 року відкриття закладів без погодження з Державною санітарно-епідеміологічною службою не допущено.

Що стосується оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримку, то відпочинком та оздоровленням міркується забезпечити майже 58 тисяч дітей. Це 60% до загальної кількості дітей пільгових категорій, а також 74% до кількості дітей, яких планується залучити до оздоровлення та відпочинку у 2014 році.

За результатами засідання буде прийнято доручення за піднятими нагальними питаннями, що потребують негайного вирішення в ході проведення оздоровчого сезону 2014 року, а саме:

1) Постійний контроль за безпекою перебування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку всіх типів та форм власності.

2) Перевірка атракціонів, дитячих і спортивних майданчиків та контроль за їхнім санітарним станом.

3) Не допускати: надходження в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку продуктів харчування, що не внесені до затвердженої схеми постачання продуктами харчування закладу; порушень санітарних правил щодо збереження продуктів харчування; вживання харчових домішок та напоїв при найменшій підозрі щодо їхньої недоброякісності.

4) Для забезпечення харчування дітей – проводити закупівлю продуктів виключно вітчизняного виробника.

5) Працівники, які не пройшли обов’язкові медичні огляди, а діяльність яких пов’язана з обслуговуванням дітей і може призвести до інфекційних захворювань – повинні бути не допущені до роботи.

6) Не допустити купання дітей у необладнаних та непридатних для цього місцях.

7) Особлива турбота до дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Охопити максимальну кількість дітей пільгових категорій всіма формами оздоровлення та відпочинку.

8) Продовжувати широке інформування населення області про наявну мережу позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, умов оздоровлення в них дітей та можливостей використання коштів та путівок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов