У Полтаві відбувся тренінг з розвитку кліматичних активістів і активісток «Генерація Е» (Фото)

Днями святково прибрана до Дня Конституції та Дня Молоді Полтава приймала чергову хвилю кліматичного туру УМКА. 5 учасниць з Кременчука і 19 представників і представниць з Полтави упродовж дводенного тренінгу «Генерація Е» розробляли проекти екологічних ініціатив для рідних міст. Бажання змінювати життя і боротися за чисте довкілля й гармонійний розвиток громад об’єднує різні покоління екологічних активістів і активісток – цього разу їх віковий діапазон від 18 до 61 року.

Учасники отримали нові знання, навички, обмінялися досвідом, а також розробили ідеї проектів, що допоможуть наблизити їхні міста до омріяних стандартів комфорту та екологічної безпеки. Активісти і активістки продемонстрували готовність до змін і розглянули потенційні можливості об’єднання зусиль у спільних або суміжних проектах. Учасники наголосили на потребі просвітницької роботи із населенням області для підняття рівня його екологічної свідомості та обізнаності щодо ситуації із довкіллям, про ризики, загрози і можливості їх подолання. Особлива увага під час тренінгу приділялася механізмам взаємодії у команді та суспільстві, управлінню проектами.

УМКА дякує учасникам за активність, ентузіазм і видатний приклад любові до рідного краю! Дякуємо за допомогу в організації тренінгу організаторам Полтави.

Тренінг у рамках освітнього туру з розвитку активістів «Генерація Е» відбувся за грантової підтримки Національного екологічного центру України. Приміщення та оргтехніку люб’язно надало Відділення суспільної служби України у Полтавській області.

Наступний дводенний тренінг у рамках кліматичного туру «Генерація Е» відбудеться в липні у Чернівцях – готуйтеся до реєстрації. Фотозвіт тренінгу у Полтаві дивіться у галереях на стрінці УМКА у мережі Facebook.

Контактні особи:

Олена Ангелова, координатор проектучлен Української молодіжної кліматичної асоціації (УМКА)

e-mailvernamorta@gmail.comтел0661092239:

Юлія Пашковська, організатор проекту у Полтаві: e-mailjuliapashkovska@gmail.com, тел 0999849841

Про УМКА

Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА), (англ. – UYCA) є неурядовою організацією соціально-екологічного спрямування, ключова галузь – зміни клімату, попередження, адаптація. Організація заснована

з метою створення платформи для взаємодії та розвитку кліматичних активістів. Основні проекти: «Бери

і роби» - кампанія практичних екоінтервенцій, щорічний освітньо-практичний форум «Енергія змін» (PowerShift), мережа центрів популяризації ідей і практики сталості, «Стале життя» - практичний експеримент з низьковуглецевого способу життя та ведення домогосподарства в Україні, тренінговий тур з розвитку активістів «Генерація Е».

Юлія Пашковська

1

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов