В УМВС за «круглим столом» керівництво міліції та громадськість обговорили проблеми стихійної торгівлі

Сьогодні в УМВС України в Полтавській області міліція з громадськістю намагались знайти конструктивне вирішення проблеми несанкціонованої торгівлі в районі Центрального ринку міста Полтава.

Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Нагадаємо, що вчора стихійні торгаші прийшли пікетувати УМВС, щоб їх не чіпали. Після чого, їм пообіцяли офіційну зцстріч з керівництвом УМВС для вирішення проблеми.

З підприємцями зустрілися виконуючий обов’язки начальника УМВС Полтавщини Іван Корсун, заступник начальника УМВС Сергій Альошкін, керівники окремих галузевих служб УМВС та Полтавського міського управління міліції, представники обласної держадміністрації та журналісти.

«Шановні присутні, хочу наголосити, що піднята проблема є актуальною не лише в обласному центрі, а й у ряді інших районів області. Люди хочуть мати робочі місця й отримувати заробітну платню – це нормально. І влада повинна прислуховуватись до голосу громади, вирішувати проблеми населення, а не створювати їх. Наголошую, що вирішити питання силовим методом, використовуючи міліцію, це не вірний шлях. Зараз міліція є заручником ситуації, бо одні хочуть, аби стихійну торгівлю навколо ринка ліквідувати, а інші – щоб залишити. І я, як керівник міліції області, не бажаю того, щоб будь-яка сторона громадян озлоблювалася на правоохоронців. Ми служимо народу України і повинні допомагати вирішувати проблеми громадян. Тому й пропонуємо широкий діалог з усіма зацікавленими сторонами та правоохоронцями. Ми хочемо, щоб всі порозумілися й прийняли компромісне рішення, врахувавши проблеми й побажання кожного. І це можливо вирішити виключно в переговорному стилі, вислухавши й зрозумівши всі сторони конфлікту. Сьогодні наша перша зустріч у вузькому колі. Є певні конструктивні досягнення, які потрібно буде реалізувати найближчим часом, залучивши до переговорного процесу максимальну кількість зацікавлених осіб та відомств. Якщо ми почуємо один одного – все буде добре. Але наголошую, що в будь-якому випадку має бути верховенство права. І міліція чітко дотримуватиметься букви закону. Тому й закликаю всіх напрацювати проекти законного вирішення проблематики», - наголосив присутнім Іван Корсун.

Після майже двогодинного обговорення сторонами було досягнуто порозуміння та прийнято рішення провести упродовж липня повторне обговорення проблеми в широкому форматі за участю представників депутатського корпусу, представників правоохоронних органів, керівників ринків, громадських організацій, Громадської ради при ОДА, представників стихійної торгівлі та органів місцевої влади.

Ініціативна група від громадян-підприємців, котрі здійснюють стихійну торгівлю навколо Центрального ринку, пообіцяла розробити власні проекти вирішення конфліктної ситуації в межах чинного законодавства України. Також люди акцентували увагу, що готові сплачувати податки до бюджету міста та навести лад на територіях, де здійснюють свою торгівельну діяльність.

Напрацювати механізм вирішення конфлікту запропоновано упродовж місяця.

19 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов