У Полтаві прямо на Південному вокзалі працює пункт допомоги переселенцям

У Полтаві прямо на Південному вокзалі працює пункт допомоги переселенцям. Люди, що втікають від бойових дій із Луганської та Донецької областей, можуть отримати будь-які консультації, а також психологічну допомогу, прямо на Південному вокзалі Полтави.

Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив Роман Кириленко, начальник Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

У мобільному пункті допомоги мешканцям східних регіонів України, а також кримчанам фахівці надають консультації щодо будь-яких соціальних питань – пошуку житла, отримання соціальних допомог тощо. А також у пункті працюють психологи, тому що багатьом людям, які вимушені були залишити свої домівки і рятуються від дій терористів, потрібна саме психологічна допомога, пояснив Роман Кириленко.

Крім того він повідомив, що за рішенням Уряду створено єдиний всеукраїнський реєстр тимчасового житла для мешканців Луганщини, Донеччини та Криму, що змушені переселятися в інші регіони. http://migrants.gov.ua/

Також діє Міжвідомчий координаційний штаб з питань, пов‘язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. У кожній області, в тому числі й на Полтавщині, створені регіональні штаби. Тож окрім цілодобово «гарячої» лінії обласного контактного центру, який продовжує надавати консультації за номером 0800502230,громадяни, що втікають від епіцентрів бойових дій, можуть звертатися за допомогою до Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) за номерами 101 або 112.

Причому оскільки люди, що втікають із зони бойових дій без грошей, скаржилися на те, що у них часто немає коштів навіть на дзвінки з мобільного на стаціонарні телефони різноманітних соціальних служб, нині усі дзвінки на 101 або 112 будуть автоматично безкоштовно переадресовуватися для надання консультацій або вирішення конкретної проблеми переселенця.

77 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов