Для дітей із Криму та Луганська бронюють місця в оздоровчих таборах Полтавщини

На прохання голови ОДА Луганщини на третій тур табори Полтавської області готові прийняти до 400 дітей. Причому якщо їм доведеться тут починати навчальний рік, то влада готова їх поселити у інтернатах для обдарованих дітей.

Про це повідомляє перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло.

Одним з нагальних питань є забезпечення дітей оздоровленням в позаміських таборах. За інформацією Олега Пругла, в 5 оздоровчих закладах, які безпосередньо фінансуються з обласного бюджету і підпорядковані Департаменту освіти і науки, заброньовано на кожну зміну 15 місць включно до 28 серпня цього року.

Протягом червня всі діти з числа переселенців, які виявили бажання, перебували на відпочинку в пришкільних таборах.

Для забезпечення фінансування оздоровлення дітей переселенців внесено зміни до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання «Про обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2012-2014 роки» й з обласного бюджету додатково виділено 198 тис. грн.

У разі виникнення будь-яких потреб мешканці Луганської, Донецької областей та Криму, що тимчасово змушені переїхати на Полтавщину, можуть звертатися на безкоштовну гарячу лінію обласної комунальної установи «Контактний центр» за номером 0800502230.

Також на виконання рішення Уряду усі служби порятунку Міністерства з надзвичайних ситуацій опікуються переселенцями. Тому кожен громадянин, що втікає із зони бойових дій і потребує будь-якої допомоги, може звертатися за телефонами 101 або 112.

16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов