Несанкціоновані торгаші навколо Центрального ринку прийшли до міліції з вимогою їх не чіпати

Сьогодні до УМВС Полтавщини приходила делегація підприємців, які вимагали від міліції вжити вичерпних заходів щодо ліквідації торгівлі в невстановлених місцях навколо Центрального ринку.Правоохоронці відреагували згідно закону, провівши відповідні заходи на зазначеній території. Але протидія незаконній торгівлі викликала невдоволення іншої частини громадян, які безпосередньо там торгують. Вони сьогодні прийшли до УМВС з проханням їх не чіпати.

Про це повідомляє керівник відділу по зв’язках з громадськістю УМВС України у Полтавській області Юрій Сулаєв.

З делегованими підприємцями-стихійниками, які працюють навколо офіційного ринку, зустрівся заступник начальника УМВС Сергій Альошкін. Він пояснив присутнім, що міліція мусить виконувати свої обов'язки в рамках чинного законодавства. Але розуміючи проблему та конфліктну ситуацію між двома групами громадян, Сергій Альошкін запропонував завтра сісти за круглий стіл та обговорити всі можливості, які б допомогли вирішити конфлікт. Тим паче, що "стихійники" заявили про готовність сплачувати податки на користь бюджету міста. Однак все залежить від позиції місцевої влади. Тож завтра спробують знайти точки дотику. 

50 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов