У Полтаві відкривали нові літературні таланти

На вихідних, у рамках проекту «Кадетаріум — OpenAir» відбувся вже традиційний літзахід «Art-свіжак 2.0» від НМО «MagnumOpus».

Фішкою події була абсолютно вільна реєстрація, тобто кожен молодий поет чи прозаїк зміг, попередньо зареєструвавшись, спробувати свої сили та виступити перед публікою. Величезна кількість людей, що прийшли подивитись перформенс від «Маґнуму», тепло зустрічали як дебютантів, так і добре знайомих поетів міста. Такий літзахід доводить, що незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus» відкрите  для співтворчості та завжди чекає нових поетів, аби вони тільки не соромилися й не боялися показати себе.

І таких сміливців виявилося чимало. Із 26 учасників дійства лише 7 були членами «Маґнуму». І аж 19 талановитих поетів засвітили свої зірочки на небі полтавської  літератури.  На читання з’їхалася творча молодь з Полтави, Лубен і навіть сусідньої держави — Білорусі. Несподіванкою заходу став майже 70-ти річний учасник Борис Першіков, що долучився до читань уже під час події. І це ще раз доводить, що над творчою людиною, у душі якої живе дух літери, час не має влади.

«Art-свіжак» у Корпусному парку цього разу зібрав близько 150 людей. Головний організатор події Андрій Коновалов зізнається:

— Такої кількості глядачів навіть не очікували! Приємно, що люди, впізнаючи нашу організацію, приходять спеціально на літературні читання. Хочемо всіх захопити літературою так, як нею захоплюємося ми самі! 

Подібними заходами «Magnum Opus» підкреслює, що вони не «спілка богем», як їх часто називають, а звичайні письменники-початківці, які так само працюють над творами і нервують перед виступом. Треба лиш трохи сміливості, аби вийти на сцену, а гостинна полтавська публіка завжди прийме тепло та по-домашньому.

Рекордні дві з половиною годин читань нікого не залишили байдужими і подарували неймовірний святковий настрій як глядачам, так і поетам.

15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов