119 засуджених звільнено по амністії з Кременчуцької виправної колонії (№69), що на Полтавщині

З дня набрання чинності ЗУ «Про амністію у 2014 році», з установи по амністії звільнено 119 засуджених. 

Про це повідомляє прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Усі звільнені особи, були засуджені за злочини, які не поєднані з насильством, небезпечним для життя і здоров’я, та на день набрання чинності Закону відбули не менше однієї чверті призначеного строку основного покарання чи невідбута частина покарання у яких на день набрання чинності Законом становить менше одного року.

01 липня поточного року адміністрацією Кременчуцької виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області /№69/ відповідно до Закону України «Про амністію у 2014 році» виконано рішення суду щодо звільнення від подальшого відбування покарання у виді позбавлення волі 22-х засуджених установи.

27-и засудженим, відповідно до ст. 6 ЗУ «Про амністію у 2014 році», не відбуту частину покарання скорочено наполовину.

Чинне законодавство також передбачає можливість й особистого звернення засудженого чи його захисника до суду з питанням розгляду щодо застосування амністії, чим і скористалась значна кількість засуджених установи. Але у 152-х випадках ухвалою суду відмовлено у застосуванні до них амністії.

Близько 20 справ засуджених, які утримуються в установі, ще знаходяться на розгляді щодо можливості застосування до них амністії.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов