Сьогодні Міжнародний день спортивного журналіста

Міжнародний день спортивного журналіста відзначають щорічно 2 липня. Ця дата пов'язана з проведенням установчого засідання Міжнародної асоціації спортивної преси, яке відбулося в 1924 році в Парижі. На сьогоднішній день в цю організацію входять близько 150 національних спілок журналістів, які пишуть на спортивну тематику.

Крім того, Міжнародний день спортивного журналіста об'єднав любителів спорту, які і є основною аудиторією спортивних журналістів. Спорт багато століть об'єднує не тільки людей, але й цілі континенти. Під час спортивних змагань припинялися війни, і зупинялася будь-яка робота. Спорт став культом в сучасному суспільстві. І не дивно, що Міжнародний день спортивного журналіста святкує так багато людей, які вирішили присвятити своє життя висвітленню спортивних подій.

Практично у всіх країнах світу відзначають не тільки Міжнародний день спортивного журналіста, а й День журналіста. Навіть у Великій радянській енциклопедії є визначення, що спортивна журналістика є соціально значущим видом діяльності зі збору, обробки, а також поширення актуальної інформації на спортивну  Міжнародний день спортивного журналіста тематику через пресу, радіо, телебачення та Інтернет.

4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов