Звернення керівника УМВС до громади Полтавщини

Керівник УМВС Полтавщини Іван Корсун звернувся до громади стосовно нинішньої ситуації на сході України:

Зараз в деяких містах на сході країни тривають справжні бойові дії. Тож невиключено, що терористи чи злочинці намагатимуться переховуватись, абовтекти від переслідування в Росію.

Проте, не слід виключати можливістьнамагання бандитів сховатись і в інших регіонах України. Хотів бинаголосити, що потрібно бути максимально пильними і тісно співпрацюватиз міліцією. Діючи консолідовано, ми зможемо попередити будь-якеправопорушення чи затримати злочинців.

Тому звертаюся до всіх без винятку мешканців області з проханням бути особливо пильними в цей непростий для країни час. Зараз, як ніколи, мимусимо об’єднати зусилля й працювати разом. Враховуючи обстановку, щосклалася, радимо нашим землякам наступне:

У разі появи в населених пунктах (особливо в селах), чужих автомобілів, підозрілих чи озброєних людей, негайно повідомляйте на «102», або дзвоніть на телефон довіри УМВС 51-77-02;

У разі отримання інформації про підготовку до злочину – терміново дзвоніть в міліцію;

Якщо Ви водій таксі, в тому числі й маршрутного, і перевозите осіб, які викликають підозру, мають специфічний мовний акцент, при собі мають зброю чи вибухові пристрої – негайно надайте максимальну інформацію міліції;

Якщо ви володієте інформацією про місце переховування злочинців – негайно повідомляйте нам;

Усім керівникам підприємств, де можуть зберігатися отруйні речовини,ядохімікати, вибухівка будь-якого походження, а також підприємствам, які мають статус стратегічних об’єктів, просимо посилити охорону, постійно обмінюватися інформацією та діяти оперативно і злагоджено.

Якщо кожен громадянин, підприємець, посадовець, правоохоронецьоб’єднають свої зусилля, у злочинців шансів не буде. Пам’ятайте, що разом ми незборима сила!

З повагою

в.о. начальника УМВС України в Полтавській області

Іван Корсун

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов