Полтавців запрошують навчитися працювати з волонтерами

19-20 червня в Полтаві пройде дводенний тренінг «Ефективний менеджмент волонтерських програм».

Тренінг розрахований на членів громадських і благодійних організацій і ставить собі за мету підвищення їх управлінських якостей, збільшення ефективності їх використання. Адже відомо, що у громадському секторі успішність організації часто залежить від співпраці з волонтерами. А у часи, коли поняття «краудсорсинґу» та «вікіноміки» поступово отримує поширення – ці навики стають необхідними для виживання неурядових організацій.

Тренінг буде містити як теоретичну, так і практичні частини.

Програма тренінгу:

1. Структура волонтерської програми;

2. Функції менеджменту волонтерської програми;

3. Застосування бізнес-підходів до оцінки ефективності волонтерських програм та продуктивності праці волонтерів;

4. Підготовка організації до роботи з волонтерами;

5. Практичні завдання на основі реальних волонтерських програм.

Участь безкоштовна, але для цього потрібно до 10 червня заповнити онлайн-заявку (https://docs.google.com/forms/d/1l0tXJiqhtdyqXhDizIEpuMkAYVGQebOd8aenrPFPdgo/viewform?c=0&w=1). Учасники будуть відібрані за конкурсом, тому для того, щоб пройти, варто постаратися.

Тож якщо у своїй професійній чи громадській діяльності Ви працюєте з волонтерами, то Вам варто завітати на цей освітній захід.

Учасникам з інших міст буде забезпечене проживання та харчування під час тренінгу. Транспортні витрати організаторами не відшкодовуються.

Тренінг відбудеться в рамках проекту національний конкурс «Волонтер року-2013», який впроваджується Центром волонтеріату «Добра Воля»; за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні, Міністерства соціальної політики України, Кока-Кола Україна, Ресурсного центру «ГУРТ».

Роман Повзик

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов