Сьогодні підлеглі олігарха Жеваго судитимуться з Кременчуцькою райрадою

Харківський апеляційний суд сьогодні розгляне судовий позов ПАТ «Біланівський гірничозбагачувальний комбінат» проти Кременчуцької районної ради. До Харкова відправилася численна делегація Кременчука, повідомляє видання Програма Плюс.
Головний предмет позову який розглядатимуть – заперечення адміністрації Біланівський ГЗК рішення Автозаводського районного суду. Останній два місяці тому розглянув позов кременчужан до Кременчуцької райради та скасував рішення «Про схему розвитку району в частині будівництва ПАТ «Біланівський ГЗК».
Кременчуцька райрада проти скасування прийнятого раніше рішення не заперечувала й з доводами позивачів погодилася.
Варто додати, що в Автозаводському суді представників Біланівський ГЗК не було, хоча їх і запрошували на засідання як третю особу.
Нині ж, як на автора, підлеглі нардепа Жеваго, який раніше вів мову про можливість переговорів з людьми спробують «зламати» останніх через судове засідання. Наскільки це вийде у народного депутата – «зламати» через коліно своїх виборців буде видно після засідання.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов