У Кременчуці за Президента України голосували кримчани

У Кременчуці щоб проголосувати за Президента України на виборчі дільниці приходили і кримчани.

Наприклад Олена Володіна з Сімферополя каже, що доля України, яку вважає своєю Батьківщиною, їй не байдужа. Тому завчасно потурбувалася про те, щоб проголосувати на виборах Президента України. 

Громадянкою Росії дівчина не стала, зберегла свій український паспорт. З ним і прийшла на виборчу дільницю в Кременчуці.

"За 10 днів до дня виборів я подала заяву до Автозаводського відділу ведення держреєстру і через день отримала посвідчення спеціальної форми, з яким і прийшла на виборчу дільницю № 65. Жодних проблем ані з отриманням цього посвідчення, ані під час голосування на дільниці для мене не виникло," - розповідає Олена Володіна. 

Голова ДВК № 65 Анна Шуліка зазначає, що загалом на її дільниці таких осіб, котрі подали заявки не за місцем реєстрації, 35. Їх прізвища – внесені відділом держреєстру у списки для цієї дільниці. Крім мешканців з інших міст, у списку – військовослужбовці артилерійського полку, розташованого поряд, та члени дільничної комісії. 

Голова комісії відзначає, що в цілому голосування відбувалося спокійно, мирно й активно. Порівнюючи нинішній процес з виборами 2010 року, Анна Шуліка відзначає, що нині активність виборців значно більша, десь на 40%. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов