В Полтаві закликають не приходити на «бандитські» вибори

У Полтаві на стовпах з'явилися листівки з надписами, які закликають громадян не приходити на вибори президента України. На папірцях намальовані закреслені урни з гербом України та фашистською символікою, також є надпис "Скажи НЕТ бандитским выборам 25 мая".

"Щось схоже на відморожених комуністів. І свастика, і російська мова. Може й вони таке розклеїли, бо сьогодні вже проявили себе на деяких дільницях, - розповів народний депутат-"свободівець" Юрій Бублик. - Надійшла інформація, що їхні представники на дільницях почали агітувати голосувати за Симоненка. Хоча він зняв свою кандидатуру з виборів. Очевидно, хочуть таким чином, щоб люди просто псували бюлетені".

"За законом, такі оголошення не можуть висіти де попало. Для них мають бути спеціальні місця, наприклад, дошки для оголошень. Зі стін чи стовпів їх знімають, — розказав Олександр Русін, до 2010-го року був заступником мера Полтави. — На провокаційних плакатах часто пишуть несправжні номери телефонів організаторів, щоб не дістала інспекція з благоустрою. За це можуть оштрафувати".

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов