Велодень, театр, жіноча сотня - насичений переддень виборів у Полтаві

Сьогодні у Полтаві у переддень до виборів дуже насичена кльтурно-розважально-пізнавальна програма. Мабкть, щоб всі перед виборами відпочили від агітаціїї і зрозуміли за кого будуть голосувати.

До вашої уваги погодинна програма заходів:

Отож наймасштабнішою подією сьогодні у Полтаві буде "Велодень". Цього дня по всій Україні більш як у 30 містах велосипедисти проїдуть центральними вулицями своїх міст на традиційному велопараді, виступаючи за взаємоповагу на дорогах, а цього разу ще й за єдність України.

В нашому місці будуть курсувати більше 500 велисопедистів, буде тимчасово обмежений рух.

З програмою заходів можна ознайомитися нижче:

09:30-10:00 –  збір велосипедистів у «Корпусному парку»;

10:00 – офіційне відкриття свята та старт велопробігу;

10:00-11:30 – проїзд колони за маршрутом: Корпусний парк – вул. Фрунзе – вул. Калініна – вул. Великотирнівська – вул. Маршала Бірюзова – вул. Зінківська – стадіон Дендропарку;

11:30-12:00 – реєстрація учасників на змагання з кросс-кантрі «Полтавська битва 2014»;

12:00-19:00 – спортивно-розважальна частина свята «Всеукраїнський Велодень 2014» на стадіоні в Полтавському міському парку (Дендропарку):

• змагання з кросс-кантрі «Полтавська битва 2014»

• волейбол

• стрітбол

• народна фотовиставка «СУШКА»

• шалена конкурсна програма

• перетягування канату на велосипедах

• пікнік (все необхідне взяти із собою)

13:30-14:00 – презентація проекту «Доступний велотуризм»;

14:00-14:30 – реєстрація на «Дитячу Гонку» (діти від 4 до 10 років);

14:30-15:00 – «Дитяча гонка»;

15:00-16:00 – велоекскурсії «Дендропарк» та «Поле Полтавської битви»;

17:00-17:30 – підсумки змагань, нагородження переможців;

з 18:00 – велодискотека.

А тим часом у Прку Перемога о 16.00 годині буде свято "Ромашки" у парку "Перемога" на синій сцени біля фонтану. На святі виступатимуть: репери, танцюристи з трюками і вуличний театр.

Також цього дня до Полтави приїде засновниця 39 жіночої сотні  Анна Коваленко, щоб провести лекцію про роль жінки в житті країни та суспільства. Зустріч відбудеться на вулиці Степового Фонту, 29 о 9 годині.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов