В Полтаві вшанували Шевченківський дуб

22 травня біля Шевченківського дуба в Полтаві пройшов захід в приводу 153-річчя перепоховання Великого Кобзаря.

Біля велета-дуба зібралося небагато людей, адже про існування такої живої пам’ятки відомо далеко не всім полтавцям. Та й знаходиться дуб у віддаленому районі, серед приватного сектору між стадіоном «Ворскла» та вулицею Шведською.

Проте люди, які відвідали захід почули пісні фольклорного колектива «Жива вода», тріо бандуристок «Вишиванка», слова на честь народного поета Тараса Шевченка. Пісні лунали низиною, їх біло чути на багато сотень метрів навкруги. В унісон співали птахи та листа на деревах, немов відмічаючи цю важливу для українського народу дату.

До речі, історія полтавського Шевченківського дуба дуже цікава. Це перша із живих пам’яток Великому Кобзарю в Україні. Саме Полтава започаткувала традицію садити на честь поета дерева. Це трапилось 18 травня 1861 року. З кінця 1980-х років біля дуба щорічно проводяться подібні заходи, головним чином за сприяння товариства «Просвіта». Цього ж року ці урочистості проходять під патронатом місцевої влади – вперше в історії.

-SDC10906
-SDC10900
-SDC10901
-SDC10902
-SDC10903

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов