В Україні хочуть провести квітучий флеш-моб

24 травня в Україні хочуть провести флеш-моб, на якому пропонують людям з усієї країни прибрати від сміття в певній частині села чи міста і викласти квітами слово "Україна".

Організувати таку акцію взявся благодійний фонд розвитку країни "Добрадія".

Для того, щоб взяти участь у такому корисному дійстві, необхідно слідувати простій інструкції:

1. Збери команду.

2. Разом наведіть лад на території яка потребує вашої допомоги.

3. Квітами створіть слово УКРАЇНА.

4. Зробіть фото вашої доброї справи.

5. Надішліть фото на email dobradiainua@gmail.com
або на сторінку Facebook www.facebook.com/dobradia і разом створимо карту України яка буде представлена українській та міжнародній спільноті.

Таким чином рганізатори закликають українців до добрих спільних справ:

"Всі ми знаємо, що зміни починаються з кожного з нас. Наша земля втомилась від бруду, порожніх розмов та роздорів. Вона потребує нашої любові, добрих дій та гарних спільних справ.
Давайте в цей важливий, але не простий час, разом допоможемо розквітнути країні!

В парку, в лісі , у себе у дворі, біля під'їзду, біля офісу... звільніть ЗЕМЛЮ від бруду, нехай на частинці землі, нашими руками розквітне УКРАЇНА! Нехай ця спільна, гарна та корисна справа стане початком розквіту нашої країни! Адже думки матеріальні..."

P.S. Використовуйте квіти які вам до душі, створюйте будь-які розміри та проявляйте свій творчий дар!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов