На Полтавщині перевірено стан пожежної безпеки виборчих дільниць в установах виконання покарань області та Полтавському СІЗО

З метою забезпечення пожежної безпеки під час проведення виборів Президента України, які відбудуться 25 травня цього року, на Полтавщині інспекторами з пожежної профілактики установ виконання покарань та слідчого ізолятора  області було проведено ряд заходів.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.

Зокрема,  працівниками здійснено пожежно-технічні обстеження даних об’єктів, які будуть задіяні під час підготовки та проведення позачергових виборів Президента України.

 Всі виборчі дільниці забезпечені розробленими і вивішеними планами евакуації людей на випадок пожежі чи іншої надзвичайної події, інструкціями з пожежної безпеки та первинними засобами пожежогасіння відповідно до вимог. Також інспекторами перевірено: електрообладнання, силові і освітлювальні електромережі, аварійне освітлення евакуаційних виходів та справність джерел пожежного водопостачання.

Крім цього, з персоналом установ виконання покарань і слідчого ізолятору області було проведено інструктаж та  практичні заняття за сигналом «Буря 4» (пожежа, стихійне лихо) з відпрацюванням дій по ліквідації умовної пожежі та евакуації людей.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов