У Полтаві поблагословили учасників пішої прощі до Канева

15 травня у Полтаві біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулася молитва-благословення за учасників пішої прощі до м. Канева, у якій взяли участь представники різних патріотичних організацій, українське козацтво, вчителі та студенти міста.

Молитву очолили представники Української греко-католицької Церкви — отці Юрій та Максим Кролевські. У своєму зверненні до полтавських прочан отець Юрій наголосив на тому, що народ, який цікавиться своєю історією та культурою, любить її та вносить у своє особисте життя, в життя своїх родин, має велике майбутнє. Великим чинником на шляху розвитку й становлення української самосвідомості є відвідування духовних осередків та вшанування тих, хто боровся за кращу долю нашого українського народу. Саме Шевченко є культовою постаттю для кожного свідомого та небайдужого українця. Саме Шевченко, який стояв біля витоків формування української культури, літератури та живопису, який заклав культурологічний фундамент України, проявив в особливий спосіб свою любов до всього українського. Саме на прикладі таких патріотів, громадських діячів та українців має викристалізовуватися свідомість наших громадян.

Священики подарували вервиці кожному прочанину та окропили всіх учасників свяченою водою. Потім всі разом заспівали гімн «Боже великий, єдиний» та гімн України, і учасники прощі рушили в дорогу.

Олена Мельник

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов