Кразівці допомагають українській армії

ПАТ «АвтоКрАЗ», як справжній патріот допомагають українській армії і готовий служити народу України.

За першим зверненням комендатури забезпечення військового аеродрому м. Полтава, незважаючи на святкові та вихідні дні, у виробничих підрозділах підприємства було проведено ремонт техніки наземного забезпечення.

Прес-служба ПАТ « АвтоКрАЗ» повідомляє, що підприємство разом з нашими співвітчизниками, ми не залишаємося осторонь від всеукраїнської кампанії по залученню громадськості в допомогу українській армії.

У максимально стислі терміни фахівцям Кременчуцького автозаводу вдалося відновити вузли та комплектуючі армійських КрАЗів. Робота була виконана безкоштовно, швидко і якісно.

Більш того, «АвтоКрАЗ » сьогодні готовий у повному обсязі забезпечити військові підрозділи ЗС України необхідною сучасною вітчизняною технікою. На заміну морально застарілого і фізично зношеного автопарку військових, КрАЗ може поставити автомобілі- всюдиходи колісних формул 4х4 і 6х6, а також різну бойову спецтехніку, виготовлену на базі КрАЗа у партнерстві з українськими підприємствами « Аеротехніка », «Іскра», «Прогрес ». Нова техніка КрАЗ допоможе створити нову українську армію сучасного типу - мобільну, в повній бойовій готовності, відповідну новим викликам і загрозам ХХI століття.

"КрАЗ чекає призову! Служимо народу України!"- , сміливо заявляють кразівці.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов