Очільник міліції Полтавщини відвідав підлеглих, що несуть службу на сході (ФОТО)

Керівник УМВС Полтавщини Іван Корсун особисто виїхав 12 травня у східний регіон України для спілкування з підлеглими, які виконують свій обов’язок щодо охорони громадського порядку та боротьби із сепаратизмом.

Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Очільник обласної міліції вивчив умови проживання, якість харчування особового складу, настрій та бойовий дух міліціонерів. Також Іван Корсун передав особовому складу щирі вітання від усіх колег Полтавщини, запевнив , що громада області пишається їх мужністю і відважністю.

«Слід зазначити, що у східні регіони України для захисту інтересів держави і народу відряджено понад 200 правоохоронців з області. Наразі вживаються вичерпні заходи щодо забезпечення тих, хто на передовій, усим необхідним. Ми ні на мить не забуваємо в яких умовах несуть службу наші міліціонери і будемо прикладати максимум зусиль, щоб їм у всьому допомагати - від харчування до належного матеріально-технічного забезпечення. Мені приємно, що у всіх відряджених високе почуття патріотизму та відповідальності за долю України.» ,- наголосив Іван Корсун.

Після повернення з відрядження керівник УМВС довів до особового складу інформацію про ситуацію на сході та дав відповідні доручення окремим керівникам галузевих служб щодо належного забезпечення відряджених міліціонерів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов