Сергій Каплін заявив, що Мамай готує замах на його життя

Прес-служба Сергія Капліна роповсюдила інформацію від імені депутата, про те, що мер Полтави Олександр Мамай готує замах на його життя.

Зокрема в повідомленні говориться, що з неофіційний джерел народному депутату України стало відомо, що на його життя планується замах. Замовник – міський голова Полтави Олександр Мамай. Останнього зараз судять за корупцію. Мер Полтави неодноразово публічно заявляв, що до суду його притягнули саме завдяки профспілці «Рух простих людей». Адже вона на чолі зі своїм Лідером Сергієм Капліним останній кілька років постійно дошкуляли меру. Організовували під міськрадою мітинги та демонстрації, які викривали корупційні діяння міського голови Полтави.

– Я знаю, що на даний момент поплічник Мамая – Віктор Бажан, уже пропонує виконавцями суми. До того ж немалі. Хочу сказати Мамаю, що спроби мене прибрати не зупинять мого прагнення допомагати людям. Корупціонер повинен відповісти за свої злодіяння! – заявив Сергій Каплін.

Нагадаємо, вчора відбулося чергове судове засідання у справі мера. Олександр Мамай взяв час для вивчення питання, потім викликав швидку, зірвавши засідання. На думку Сергія Капліна, мер маніпулює судом, щоб уникнути відповідальності.

– Я уже звернувся до Міністерства охорони здоров’я, МВС та Генпрокуратури. Вимагав перевірити факт участі в цьому фарсі не лише правоохоронців, а й медиків. Адже в те, що міському голові раптово стало зле, ніхто не вірить, – сказав Каплін.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов