Каплін вважає полтавського мера симулянтом

Депутат Сергій Каплін вважає, що мер Полтави під час суду симулював підвищення тиску, щоб уникнути відповідальності. Про це оперативно повідомляє його прес-служба.

Сьогодні відбулося судове засідання. Відповідач – мер Полтави Олександр Мамай. Міського голову звинувачують у корупції. Проте засідання закінчувалося без Олександра Мамая. Мера Полтави забрали з суду на швидкій.

– У нас залишилося чотири дні, щоб засудити міського голову. Річ у тім, що той протокол про корупцію, який пред’явили Мамаю, має термін дії – рік. І закінчується він 16 травня цього року. Якщо за цей час не буде рішення суду, значить громада не зможе притягнути Мамая до відповідальності. Тому мер зараз робить все, щоб уникнути правосуддя. Маніпулює та тягне час. Ми не повинні дозволити Мамаю тиснути на суд та затягувати процес Також кожен, хто допомагатиме Мамаю уникнути відповідальності, відповість по закону. Це стосується не лише працівників суду, а й медиків, – сказав Сергій Каплін.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов