На святі бузкового гаю у Диканці вивісили величезний прапор України (Фотозвіт)

Вчора у Диканці відбулося щорічне обласне пісенно-мистецьке свято "Пісні бузквого гаю". Цього разу неможливо було не помітити величезний прапор України біля містечка майстрів. Як виявилося, це стяг митцкині, яка робить ляльки мотанки. Вона розповіла, що давно просила чоловіка купити прапор для їхньої машини, а він купив такий, що може вкрити всю машину, от вона й вирішила привезти його майоріти на це свято.

Також на "Пісні бузкового гаю" прийшло багато людей у вишиванках, дівчата ходили у віночках, багато в кого на сорочці був і нинішній символ 9 травня в Україні червоний мак з жовто-блакитною стрічкою.

Традиційно на сцені виступали творчі колективи Диканщини,  люди каталися на човнах, бричках, влаштовували кругом на галявинах пікніки. Подивитися на квітучий бузок приїхало багато гостей з області, поряд з в`їздом у гай парковка була вщент заповнена автомобілями. Загалом свято минуло без інцедентів, незважаючи на чутки нібито і тут готуються якісь провокації. За порядком слідкувало більше десятка првоохоронців, чергувала спеціальна техніка. 

Нагадаємо цього разу у зв`язку з останніми подіями в країні свято зробили не таким масовим.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов