У Полтаві напали на чоловіка, що агітував за Порошенка

В Полтаві, у вівторок, 7 травня, на одній із зупинок на вулиці Великотирнівській, невідомий чоловік перешкоджав роботі агітатора , який розміщував на стовпах афіші про приїзд кандидата на посаду Президента Петра Порошенка.

Я клеїв плакат на стовп, коли біля мене зупинилась машина. Звідти вискочив чоловік, який мовчки зірвав афішу, зіжмакав її і кинув її в мене. А потім сказав — у мене задача “чистити місто” від таких, як ви, і я не дам вам повісити плакати. А також попередив, що буде знімати всі листівки, які ми будемо вішати,” - розповів агітатор Сергій, який не називає свого прізвища з міркувань безпеки.

Потерпілий запам'ятав номер машини, однак заяву про напад писати не став, оскільки кожен має право на власну позицію, в тому числі, і стосовно політичних переконань. Втім сам Сергій каже, що хотілося б, щоб дії тих людей, хто має іншу думку, були більш толерантними і зваженими.

Нагадаємо, сьогодні кандидат у Президенти Петро Порошенко збирається відвідати Полтаву та Кременчук разом з ним приїде гурт ТНМК та співак Тарас Петриненко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов